Nakupovat bez peněz?


Některé věci jsou opravdu drahé, a jen málokdo si na ně dokáže našetřit ze svých mezd. Všechno hodně zdražilo, a i když se zvýšily i příjmy, na mnohé věci je téměř nemožné dosáhnout. Typickým příkladem jsou nemovitosti, které běžný zaměstnanec nemá šanci koupit bez hypotéky. A podobně jsou na tom třeba auta, která také zdražila o mnoho procent. Nejlevnější nové auto pro pět lidí stojí zhruba půl milionu korun. A kdo takovou částku dneska našetří? Je potřeba platit bydlení, jídlo a další potřeby, a většině lidí na konci měsíce už moc peněz nezbývá.

budova banky

Nové auto na splátky bez akontace goldbanking.cz je způsob, jak si dovolit pořídit nové auto, aniž byste museli šetřit i více jak 10 let. Díky splátkám můžete mít nové auto hned. Většina autosalonů nabízí svoje vlastní financování, které ale nemusí být tak výhodné, jak se na první pohled zdá. Samozřejmostí je u takových finančních produktů právě navýšení, takže přeplatíte o několik desítek tisíc korun. Jsou ale i společnosti, které nabízí splátky bez navýšení. Pokud budete mít zájem o financování nového auta pomocí splátek, vždycky si zjistěte, která společnost vám poskytne nejlepší podmínky. Další podmínkou bývá akontace, kterou vyžaduje většina společností. Je to částka, kterou uhradíte v hotovosti hned.

škoda fabia

Některé finanční společnosti dávají půjčky jen na zcela nová auta, ale jsou i společnosti, které vám na nákup ojetého auta poskytnou svoje peníze. Můžete si tak koupit nejen zcela nové auto, ale i zánovní, kterému spousta lidí dává přednost. Zánovní auto může být v záruce, může mít malý nájezd a být ve stavu nového auta, zatímco jeho nákupní cena bude o desítky až stovky tisíc nižší než u auta nového.

Dopřejte si konečně novější auto a nejezděte pořád starým vozidlem, které už má nejlepší roky za sebou. Nová auta jsou bezpečnější a jízda v nich je pohodlnější, proto je ideální doba zbavit se starého auta a dopřát si novější model. Jízdy autem budou příjemnější.