Už máte bazén?


Jestli se vás ptám v titulku na bazén zbytečně, protože už ho vlastníte, buďte rádi, že se vás ptám takto zbytečně. Protože rozhlédnu-li se v tuto chvíli někde po svém okolí, pak jenom proto, abych našel poblíž svého pracoviště aspoň nějaký kousek stínu, do kterého bych se mohl ukrýt před žhnoucím sluncem. A to vy dělat nemusíte, protože máte bazén, ve kterém snadno zvládnete i ta největší horka, která u nás panují. Prostě se vnoříte do chladivé vody a máte se skvěle.

nohy v bazénu

Ale pokud na onu v titulku položenou otázku odpovídáte negativně, tedy bazén stále ještě nemáte, musím vás politovat. Protože jakkoliv máme u nás léto tradičně rádi, není to bez bazénu rozhodně ono. Kdo nemá v této teplé části roku bazén, ten velice často strádá, a to proto, že ho sužuje neúměrné horko, na které u nás nejsme stavění.

Někteří z nás bazén nemají a ke své smůle ani mít nebudou. To je prostě skutečnost. Kdo nemá aspoň kus svého vlastního pozemku, ten si nemá bazén kam postavit, a tudíž se bez něj musí obejít. A když se chce někde ponořit do vody, musí jít na plovárnu nebo do přírody, kde to nebývá právě dokonalé.

žena v bazénu

A když máte pozemek, na kterém byste mohli bazén mít, ale přesto jste bez této vymoženosti? Pak určitě neváhejte a bazén si pořiďte. Mezi bazény do země Bazenygluc si zaručeně vyberete takový, jaký vám bude nejlépe vyhovovat a který si budete moci dovolit i finančně, a čím dříve ho budete vlastnit, tím lépe pro vás. Protože píši tyto řádky na začátku léta a už teď je tu šílené vedro. A což teprve v následujících dnech a týdnech! Kdo nebude mít svůj bazén, ten se spokojeně neosvěží. Protože bude mít k dispozici jenom veřejné plovárny nebo přírodní vodní plochy, kde je to v létě hlava na hlavě a kde není chvilka klidu a třeba ani čistá voda. Takže se to nedá s vlastním bazénem vůbec srovnávat.