Jak vybrat kvalitní tabák do vodní dýmky?


Dnes jek vše postaveno tak, že je velmi důležité kolik času trávíme ve svých zaměstnáních. A to hlavně proto, abychom našim rodinám zajistili co největší pohodlí a komfort. Protože se vše zdražuje a my jen tak tak přežijeme do dalšího měsíce. A proto se snažíme co nejvíce šetřit anebo právě naopak trávit co nejvíce času ve svých zaměstnáních. A tím pádem je také pro nás hodně vzácná nějaká ta volná chvilka. A když už tedy nějaký ten volný čas máme je jasné, že ho chceme co nejvíce trávit se svojí rodinou a partnerem. A pak je tedy trochu komplikovanější si najít nějaký ten volný čas i na svoje koníčky. A to kouření vodních dýmek opravdu je. Je to jedním slovem relax, který každý z nás opravdu potřebujeme.

kuřák vodní dýmky

Například se usadit někde na dece v letních měsících a zapálit si svojí vodní dýmku. A buď se jen kochat a splývat s přírodou anebo si ji rovnou vychutnat například při poslechu nějaké úžasné hudby přímo pod širým nebem. Ale abychom si ji mohli dostatečně vychutnat potřebujeme do ní kvalitní tabák, který nám bude vyhovovat. A kolik je lidí na světě, tolik je vlastně chutí a preferencí, a proto je velmi těžké tabák do vodní dýmky 250g hodnotit například podle příchutě. Tabáky se tedy dělí hlavně podle jejich složení a barvy. Například na tabák světlý a tmavý. A čím se takové tabáky liší? Tabák černý je samozřejmě také určen ke kouření ve vodních dýmkách, ale má silnější aroma, a dokonce je v něm i přídavek nikotinu, a to u světlejšího tabáku nenajdete. A tak proto se doporučuje kuřákům všeobecně a nejenom těm kteří kouří jenom vodní dýmku.

vodní dýmka

Tabák světlejší je u nás asi nejvíce rozšířen, pokud se týká co do oblíbenosti. Jak jsem již řekla není v něm přídavek nikotinu a jeho složení je o něco lehčí než u černého tabáku. Světlý tabák se skládá z většiny z tabáku a potom je tam 30 procent ovocné směsi, která je také velmi aromatická a dodá vašemu kouření lahodnou chuť. Vybírat můžete z opravdu nepřeberného množství, kde můžete například vyzkoušet příchutě jako jsou mango, vanilka, jahoda, meloun, tropické ovoce, kokos, kiwi a další. Některé kvalitní tabáky do vodní dýmky, které se dají sehnat se před kouřením nakládají do medu a tím pádem mají vyšší hořlavost a jsou nasládlé a dokonale voňavé. A samozřejmě se prodávají i v různých baleních jako například v obsahu 250 g.