Klíčenky na krk


Vzpomínáte si na tehdejší populární klíčenky? Myslím si, že to bylo velice populární v devadesátých letech, ale také na přelomu tisíciletí. My jako malé děti, a to hlavně mí dva sourozenci, jsme také moc rádi nosili šňůrky. Jinak asi v dnešní době už to tak moc neletí, ale všimla jsem si, že malé děti stále nosí klíčenky na krku. Ale to většinou malé dítě, které si hraje na hřišti, aby se potom také dostalo domů. Momentálně se ale také šňůrky na krk alias klíčenky dávají do firem jako reklamní logo. Když se třeba podíváte na webové stránky promodarky.cz, tak v různých kategoriích najdete reklamní předměty, a to včetně klíčenek anebo klíčenek na krk a také šňůrky na krk.

Klíčenky se možná dostanou na výsluní.

Když to tak vezmu, tak ve finále je to to samé. Je to úplně stejné, jako šňůrka na krk anebo klíčenka. Na klíčenku si můžete dát logo firmy anebo název firmy anebo třeba také webové stránky firmy. Já, když jsem prodávala keramické věci, tak jsme také měli reklamní předměty. A mezi nejoblíbenější naše reklamní předměty patřily kovové lžičky anebo také hrnečky z porcelánu anebo právě z keramiky. A potom jsme ke konci také dělali šňůrky na krk. Myslím si, že mnoho lidí právě ocení šňůrky na krk, protože se to vrací prý do módy. Alespoň takhle jsem to slyšela.

Kolik jste na šňůrce měli klíčů?

Tak jsem si řekla, že když je lidem se líbí šňůrky na krk alias klíčenky tak líbí, že jim udělám radost a také v naší keramické dílně budeme mít reklamní předměty ve tvaru klíčenek na krk. V poslední době se to rozmáhá a třeba jsem si řekla, že když lidi uvidí, že se opět nosí klíčenky na krku, tak třeba to bude nový trend, nový trend tohoto léta anebo příští rok. Myslím si, že by to bylo prima, když se v dnešní době vrací také kapsáče a ledvinky, tak proč by se nemohly vracet klíčenky na krk? Podle mého názoru by to byla opravdu skvělá móda. Alespoň takhle by nikdo neztrácel klíče a všichni by to měli na krku.