Oplocení pozemku


Žádný nezvaný host

Jestliže máte za rodinným domem třeba zahradu, tak je výhodné mít ji oplocenou. V opačném případě si na ní může chodit kdokoliv chce, i když by neměl a jedná se o soukromý pozemek. Je proto lepší mít zde takovou mechanickou překážku, protože její překonání není jen tak. Samozřejmě takový drátěný plot se dá zdolat tak, že si s sebou zloděj vezme nůžky a prostříká se dovnitř, ovšem je to už náročnější a řadu z nich to může odradit.

kamerový systém

Dále se vyvarujeme vstupu zvířat, které sice pravděpodobně nic neukradnou, ale můžou nám hravě sníst opečovávanou úrodu, což jistě nepotěší žádného zahrádkáře. Také není na škodu kromě zabezpečení tohoto typu dále investovat třeba do kamerového systému, protože ten nám může nahlásit zaznamenaný pohyb a poskytnout záznam, na kterém odhalíme, co se u nás dělo. Samozřejmě bezpečnostní systém může obsahovat i alarm, přičemž třeba u firem je dobré zabezpečení vzhledem k drahému vybavení nutností. https://slideslive.com/38902225/proc-jsou-digitalni-schopnosti-nutnosti-pro-budoucnost

Betonový plot

Stává se stále oblíbenějším, protože nám poskytuje řadu výhod, které jiné varianty nemají. Základem jsou samozřejmě bytelné základy, které poskytnou skvělou oporu, takže je na místě udělat je skutečně pečlivě. Zabetonují se jednotlivé sloupky a mezi ně se následně vkládají jednotlivé desky, které můžou mít design klidně dřeva i hnědou barvu. Neplatí tedy, že ve finále budeme mít chladnou šedou betonovou zeď, protože možností je v dnešní době už opravdu spoustu.

drátěný plot

Klidně může být plot také prokládaný dřevěnými deskami, proto se hodí i někam za přírodní skalku a nebude tak narušovat přírodní vzhled zahrádky. V betonových plotech Zlín Vám rádi poradí s výběrem a klidně se postarají o kompletní montáž, takže Vy už nebudete muset nic řešit. Ploty této konstrukce jsou odolné a mají skvělou životnost, takže se ně můžete spolehnout, že Vám budou dělat ještě dlouho radost. Není třeba žádné přetírání, protože sem tam stačí opláchnutí vodou pod tlakem.