Vše uklizeno


Je tomu již přes sto let, kdy lidé začali skutečně precizně přemýšlet o tom, jak jejich domácnosti uspořádat funkčně, aby všechno na sebe navazovalo a bylo vzájemně propojené a jednoduché na používání, dali právě přes takovou dobou konečně sbohem parádním pokojům tedy salónům, které sloužily jen k reprezentaci. A začalo se uvažovat, jak využít veškeré prostory v domě. Pokud máte dům, je to jednoduché, protože místa je hodně, ale třeba i tak s ním nechcete moc plýtvat, protože děti třeba budou přibývat a vy potřebujete mít ještě kam sáhnout, jak se tak říká. No a jestliže bydlíte v bytě, víte, že největší bohatství je, když můžete někam něco nenápadně schovat nebo uklidit, aby to nepřekáželo. V tomto ohledu jsou samozřejmě skvělé velké úložné prostory.

skrin

Každé bydlení má ale svoje úskalí a svoje typické proporce samozřejmě. Do toho ještě tak trochu prorůstá váš osobní styl, který také ukazuje, co byste si ve vašem domově přáli a co ne. Každý člověk má kupu věcí, ať už je to oblečení nebo třeba batohy, tašky nebo boty. Všechno je potřeba mít někde uskladněné, ale jde to, když nemáte přídavnou místnost navíc, nedisponujete ani sklepem nebo půdou? Ano, jde to! Nechte si vybudovat skříně na míru a váš problém bude vyřešen.

satna

Můžete si předem zadat poptávku po 3D návrhu, kde dle vašich kritérií bude vytvořen právě návrh vašeho úložného prostoru, takže si budete moci předem představit, jak by to mohlo vypadat, než do toho skutečně půjdete. Tuto možnost právě má firma STEN spol. s r. o., jejichž nabídka skutečně stojí za zvážení, pokud přihlédnete k recenzím, které jsou pozitivní, mají totiž zkušenosti několik let na trhu a pracují jedině s kvalitními materiály, které prostě dlouho vydrží. Můžete si s nimi sjednat i schůzku předem, jejich sídlo je v Praze. Přihlédnou i k vašemu možnému rozpočtu.