Sázíte?


Taková fotbalová sláva je jen jednou za dva roky, takže proč si to pořádně neužít, že ano? Fandí se v domácnostech, v barech, ale hlavně také v ulicích a na náměstích. Není se co divit. Jsou lidé, kteří mimo fandění občas uzavřou nějakou tu sázku, ale jsou také takoví, kteří sázejí velmi zuřivě. Prosedí hodiny, dny, ba i týdny nad studiem jednotlivých mužstev, nad jejich soupiskami a podobné věci. Prozkoumává zdravotní stav jednotlivých hráčů, a hlavně kouká do historie, jako že je tam ukryta bilance.

okresní přebor

Pak se snaží vypočítat jaké jsou šance u toho či kterého týmu a poté si jde vsadit. Po hodinách času stráveného je přesvědčen, že se nemůže mýlit a považuje se za naprostého odborníka v kopané. Uděluje zasvěcené rady a doporučuje kam a co vsadit. Když potom přijde o peníze, vrtí hlavou a nechápe, jak se to mohlo stát. A nemá to ani na koho svést. Což je špatně. Tedy, ne to, že to nemá na koho svést, ale že nevyhrál. Někdo to někde pokazil, ale on ne. Ovšemže je třeba to brát s humorem, pokud ovšem člověk neprohrál celoživotní úspory. A možná také prohrál proto, že nepoužil profesionální nápovědu, osvědčenou již miliony sázejících.

zelené zátiší

Takové sportovní tipy na sázení jsou něco velmi zajímavého a když je dělá umělá inteligence, která to všechno zvládá během několika sekund, je to ovšem věc, nad kterou je nutno se drobátko zamyslet. To, co pročte a propočítá člověk po dobu několika hodin, to je zde vidět ihned, a ještě si k tomu lze přidat simulace, jak by mohl zápas vypadat. Na webu, na který je odkaz výše předvádí automatická inteligence neskutečnou rychlost při výpočtech možných i nemožných variant a tím šetří sázejícímu obrovskou spoustu času. Už zde ani není místo na vypsání toho co všechno umí. Musíte se na ten web zajít podívat sami. Prostě jen klikněte na onen zmíněný odkaz a zbytek už je jen na vás. Sázení s tímto webem je zaručená výhra.